Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Wołomin. Współpracujemy z wszystkimi firmami odpowiedzialnymi za ubezpieczenia komunikacyjne z rynku rodzimego. Teren działania to głównie Wołomin oraz okolica. Gdy niezbędna jest ci pomoc drogowa w sprawź assistance gdyż możliwe iż to właśnie my obsługujemy ten teren. Holowanie auto lawetą kierowane jest do mieszkańców całego miasta Wołomin.

Branży motoryzacyjna nie jest nam straszna gdyż posiadamy doświadczenie wypracowane na przestrzeni wielu lat. Jeśli twoja usterka jest prosta, może zostać usunięta od ręki, natomiast gdy jest znacznie bardziej złożona, proponujemy zwykle jeden z naszych zaufanych serwisów mechanicznych.

W ramach assistance jakie posiadasz mechanik usunie awarię w twoim aucie. Dzięki obecności na rynku przez wiele lat nasza firma wypracowała kontakty do firm jakim można z zaufać. W razie potrzeby wskażemy  miejsce dla ciebie, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną  zdiagnozowane oraz rozwiązane. Gdy wyrazisz taką chęć, odholujemy twoje auto w miejsce jakie sobie zażyczysz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Wołomin
I OKOLICACH